Karupoeg Puhh

Karupoeg Puhh

Firmast

Karupoeg Puhh OÜ asutati 2007. aasta suvel ning on tänaseks kasvanud kvaliteetsete mänguasjade ja lastekaupade maaletoojaks.

Kokku on Eestis juba 13 Karupoeg Puhhi imelist ja alati soodsate pakkumistega mänguasjakauplust.

Aasta aastalt on meie pakutav tootevalik laienenud. Tänaseks kuuluvad Karupoeg Puhhi tootevalikusse LEGO ja Playmobil komplektid, Gerardo`s Toys põnevad mänguasjad, B. Toys, Cloud B öölambid, Chicco, Kiddieland, Fisher Price, Tutise ning ABC Design vankrid ja turvatoolid ning suures valikus puidust mänguasju, tantsumatte, nukke jpm.

Karupoeg Puhhi kauplustes on ka suur valik vabaaja kaupu, näiteks tõukerattad, jalgrattad, jooksurattad, rulluisud, rulad, pedaalidega traktorid, hüppeloomad ja -pallid, sõiduvahendite lisavarustus jpm. Oleme oma kaubavalikut täiendanud ka väikelaste tarvetega, näiteks mähkimismatid, pissipotid, vannid, lutid, lutipudelid, pakume suures valikus nõusid Disney tegelastega jpm.

Meil on siiralt hea meel klientide üle, kes ikka ja jälle leiavad tee meie juurde just soodsate hindade, huvitava kaubavaliku ning sõbraliku teeninduse tõttu. Nende seas on ka lasteaiad, lastehoiud ning mängutoad.

Anname endast parima, et meie e-pood oleks mugav, kasulik ja huvitava kaubavalikuga turvaline internetipood, kust ikka ja jälle uusi põnevaid tooteid leida võib.

Meeldivaid oste meie e-poest!

 

Koduleht:

Karupoeg Puhh

 

 

 

Liitu uudiskirjaga