Kika lemmikloomakauplus

Kika lemmikloomakauplus

Ettevõttest

Ettevõtte KIKA GROUP, UAB ajalugu sai alguse sellest, kui kontserni omanik Janita Januškauskaitė-Plungė vaevalt 16-aastasena sünnipäevaks oma unistuste hõbepuudli sai. Sellest koerast, kelle nimi oli Kika, sai Janina juht lemmikloomade hoolduse ja toitumise maailma, aja jooksul aga nakatus tema loomaarmastuse ja hoolivusega üha rohkem pereliikmeid ja ka teisi inimesi, kes sellesse visiooni uskusid.

Praeguseks on KIKA GROUP, UAB´st saanud rahvusvaheline kontsern, kuhu kuuluvad Leedus ja Eestis asuvad lemmikloomapoed KIKA, 700 partnerit hõlmav hulgikaubandus, üks Põhja-Euroopa moodsamaid tehaseid AKVATERA LT, UAB ning koerte tõuaretuskeskus – tšempionite kodu TAURO KENNEL.

KIKA – suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis

Juba enam kui 27 aastat on KIKA kõige tuntum lemmikloomakaupluste kett Leedus, millele kuulub 71 poodi. Pärast ZOO PLANETi ja KIKA ühinemist 2018. aastal sai KIKAst ka Eesti suurim lemmikloomapoodide kett. Praegu tegutseb Eesti suurimates linnades 47 KIKA kauplust.

KIKA poodides on saadaval nii erinevad lemmikloomad (närilised, akvaariumikalad ja roomajad) kui ka kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus. KIKA on ka maailmas hästi tuntud kaubamärkide, nagu Nature‘s Protection, Sera, Beaphar, Trixie, Savic, Juwel, Vitakraft, Versele Laga ja teiste volitatud esindaja.

Tartu Lõunakeskuses (Ringtee 75) asuvas KIKA kaupluses tegutseb klientide mugavuse huvides ka lemmikloomajuuksur. Seal osutatakse lemmikute pesemise, pügamise, trimmimise ja muid hooldusteenuseid. Juuksur on varustatud uusima moodsa sisustusega: seal on tõstetavad lauad, mida saab kohandada igas suuruses loomade pügamiseks, reguleeritava kõrgusega vannid ja statsionaarsed föönid. Kasutatakse professionaalseid tööriistu ja kosmeetikavahendeid. KIKA lemmikujuuksuris ei pesta ja pügata mitte ainult koeri, vaid ka teisi lemmikloomi – kasse ja küülikuid.

KIKA – astu sisse nõu pidama!

 

Liitu uudiskirjaga