Selver

Selver

Selverist

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte.

Selveri kauplusteketile pandi alus 1995. aastal, mil Tallinnas Lasnamäel avati Punane Selver. Selver alustas üksiku kauplusega, visioon areneda ühtsetel põhimõtetel toimivaks kaupluseketiks kasvas välja igapäevase töö käigus. Aastatel 1998-2001 kujundati Selver ketiks, millel on ühtsed väärtused, arengueesmärgid ning identiteet.

2002. aasta oli Selveri jaoks aktiivse laienemise ja arengu aasta, mil Selver kahekordistas oma kaupluste arvu ning laienes pealinnast väljapoole. Teine aktiivne laienemisaasta oli 2005 – lisandus 9 uut Selverit. Selveri ketti kuulub hetkel 53 kauplust, neist 22 Tallinna erinevates piirkondades. Iga Selveri nimi viitab enamasti piirkonnale või linnajaole, kus Selver asub.

Selveri missioon ehk peamine eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust. Loome sõbraliku õhkkonna, teenindame kiiresti ja asjatundlikult, pakume kvaliteetseid kaupu ja Selveri Köögi maitsvaid tooteid. Selveri kauplused asuvad liikluse sõlmpunktides ja võimaldavad seetõttu kliendile kiiret ja mugavat poeskäiku.

Selveri eripäraks on oma Selveri Köök, mis pakub laias valikus maitsvaid ja uudseid salateid, kulinaaria- ja pagaritooteid. Lisaks on Selveril juba suur hulk oma kaubamärki kandvaid tooteid, mis on valmistatud spetsiaalselt Selverile. Kõik omatooted on tervislikud, sõbraliku ja silmatorkava kujunduse ning hea hinnaga.

Samuti saavad meie kliendid valmistada uute ja huvitavate Selveri retseptide järgi isuäratavaid toite.

Selveril on kasutusel ka kinkekaardid, mida on hea sünnipäevadeks ja muudeks tähtpäevadeks oma sõpradele ja tuttavatele kinkida.

Selveris töötab üle Eesti kokku ca 2800 inimest. Oma igapäevases töös lähtume järgmistest põhiväärtustest:

  • ausus – oleme avatud ja siirad, räägime alati tõtt;
  • tulemustele orienteeritus – tegutseme efektiivselt, läbimõeldult ja targalt;
  • koostöö – tegutseme koos ühiste eesmärkide nimel;
  • hoolivus – oleme sõbralikud ja abivalmid, peame kinni oma lubadustest;
  • pühendumus – tahame oma tööd teha hästi, tunneme tööst rõõmu ja oleme uhked oma firma üle.

Liitu uudiskirjaga